Mezoterapia igłowa Revitacare®

revitacareREViTACARE ® to francuskie laboratorium specjalizujące się w badaniu, tworzeniu i produkcji produktów wykorzystywanych w leczeniu i zapobieganiu starzenia się skóry.

Proces produkcyjny preparatów został zaprojektowany oraz zatwierdzony zgodnie z najbardziej rygorystycznymi standardami międzynarodowymi: standard GMP i IS013485:2003.

Restrykcyjna kontrola jakości surowców oraz procesów produkcyjnych na wszystkich etapach, daje w efekcie gwarancję BEZPIECZEŃSTWA, JAKOŚCI I SKUTECZNOŚCI.

REVITACARE BIO-REVITALISATION to preparat przeznaczony do ZAPOBIEGANIA, KORYGOWANIA i ZMNIEJSZANIA efektów starzenia.

To doskonałe połączenie nieusieciowanego kwasu Hialuronowego pochodzenia biotechnologicznego oraz Multiwitamin ( A-E-C-D-B1-B2-B3-B5-B6), które dzięki swojej doskonałej kompozycji pozwalają uzyskać zaskakujące rezultaty w rewitalizacji skóry.

Szczególnie polecany do wypełnienia ,,kurzych łapek” i korygowania zmarszczek palacza, które trudno zlikwidować przy zastosowaniu usieciowanego kwasu hialuronowego.
Zawarty w preparacie kwas hialuronowy o stężeniu 1% nawilża skórę dodając jej sprężystości i witalności, natomiast kompleks Multiwitamin pozwala przywrócić naturalna równowagę skóry.

SPECYFIKACJA:

  • minimalizacja drobnych zmarszczek spowodowanych odwodnieniem skóry. umożliwia głębokim rezerwom wodnym nawilżenie górnych warstw skóry.
  • intensywnie i głęboko nawilżona skóra. zwiększona aktywność wodna – wykorzystanie rezerw.
  • spektakularny blask i promienistość. dzięki zawartości określonych witamin.
  • działania przeciwutleniające. zapobieganie procesowi starzenia się i korekta jego skutków w związku z czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi.

 

WIDOCZNE REZULTATY: Skóra staje się gładsza, bardziej napięta i nawilżona, spektakularnie promienna i pełna blasku, wygląda zdrowiej , zmarszczki stają się mniej widoczne.