Nimue

W salonie pracujemy na kosmetykach firmy Nimue. Jesteśmy w stanie odnaleźć odpowiednie kosmetyki i dobrać zabieg dla potrzeb Twojej skóry. Dodatkowo w naszym salonie można zakupić wszystkie kosmetyki z firmy Nimue, a także uzyskać profesjonalną pomoc i doradztwo przy wyborze.
nimue

Nimue to nowa generacja dermo-kosmeceutyków, których aktywne działanie jest podobne jest do skuteczności preparatów farmaceutycznych. Produkty Nimue potrafią wpływać na strukturę i biologiczne funkcjonowanie skóry, przez co staje się ona zdrowsza, funkcjonuje optymalnie, a rezultaty terapii są widoczne i długotrwałe.

Nimue wykorzystuje najbardziej efektywne, naukowo przebadane składniki, które pochodzą ze  źródeł zarówno naturalnych, jak i biotechnologicznych. Do skutecznej poprawy zdrowia i kondycji skóry wykorzystywane są efekty synergii innowacyjnych komponentów i systemów transportu przez warstwy skóry.

Historia dermokosmeceutyków Nimue rozpoczęła się w roku 1994, kiedy po wielu latach badań i doświadczeń międzynarodowy zespół naukowców opracował pierwsze produkty mające zastosowanie w medycynie do leczenia skóry przed i po zabiegach operacyjnych. Od tego czasu Nimue przeszło wielką ewolucję.
Dziś rozpoznawalne jest przede wszystkim poprzez innowacyjne formulacje, nowatorskie technologie, efektywne kombinacje unikalnych, oryginalnych  składników i naukowo potwierdzonych systemach transportu w głębokie warstwy skóry.
Wprowadzenie kombinacji alfa-hydroksykwasów w unikalnych koncentracjach, połączeniach i mocy, a także stosowanie witaminy A i antyoksydantów, takich jak kwas alfa liponowy oraz estry witamin C i E – uważane jest za jeden z najbardziej znaczących przełomów w zaawansowanym leczeniu skóry. Składniki pomocnicze, takie jak:

  • filtry UV,
  • kwas L-Askorbinowy,
  • enzymy,
  • inhibitory pigmentowe,
  • peptydy i składniki phytoceutyczne – takie jak białko sojowe i ryżowe,
  • wyciąg z Kigelia Africana
  • mieszaniny olejków eterycznych

– działają w synergii, aby usunąć uszkodzenia, ulepszyć i odnowić skórę w najgłębszych jej warstwach.
Jako ekspert przemysłu kosmetycznego Nimue jest znane z rozumienia potrzeb skóry i edukacji, umiejętności zmiany jej fizjologii oraz skutecznego leczenia różnych jej schorzeń.
Dermokosmeceutyki Nimue dostarczają do skóry składniki odżywcze o najwyższej jakości podobnej farmaceutykom, najnowsze przeciwutleniacze, najwyższej jakości phytoceutyki, peptydy i inne zaawansowane aktywne składniki.
Kombinacje i koncentracje aktywnych składników są optymalnie dobrane, stężenia i moc idealnie dopasowana do kondycji skóry, aby skutecznie docierać w wybrane, głębokie struktury skóry. Taki rodzaj terapii celowanej aktywnie poprawia zdrowie i wygląd skóry.